0342 611 22 10 Nöbetçi Eczane :

  Haberler

Turgut Özal Mahallesinde çevre düzenlemesi

 Turgut Özal Mahallesinde çevre düzenlemesi

Belediyemiz, İlçemiz ve mahallelerimizde bulunan eğitim kurumlarının taleplerini yerine getirmeye devam ediyor. İlçemiz Turgut Özal Mahallesinde bulunan Anaokulu ’un çevre düzenlemesi, oyun alanları yeniden yapılması ve çevre duvar boyanma çalışmasına başladı.
Belediye Başkanımız Hasan Doğru’nun talimatıyla, Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler rutin hizmetlerinin yanı sıra eğitime destek vererek, yeni yeni eğitim ve öğretim dönemi başlamadan önce, Turgut Özal Mahallemizden bulunan Anaokulu ’undaki küçük çocukların oyun oyması için 100 metrekare çim ekimi, atıl durumda bulunan, oyun aletlerinin boyanması, tamiri ve eksik olan oyun araçların yenilenmesi, çevre duvarlarının sarı renk boyanmasının yanı sıra ise minik öğrencileri oyun alanında korumak için mil kum çalışmaları yapılmaya başlandı.
Belediye Başkanımız Hasan Doğru, “Belediye olarak, spordan sağlığa, eğitimden kültüre birçok alanda hizmetlerimiz devam ediyor. Ve Çocuklarımızın daha sağlıklı ve güvenli, oyunlar oynayabilmeleri ve vakit geçirebilmeleri için, Anaokulumuzun bahçesinde çevre düzenleme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. İmkânımız dahilinde çocuklarımızın eğitimi için her türlü desteği sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Paylaş